tel. 061/814-37-70

Kotły CO, stałopalne oraz piece centralnego ogrzewania

Firma Elektromet powstała w 1972 r. jako mała jednoosobowa firma, produkująca wyłącznie grzejniki oraz wymienniki do c.w.u.

Dziś oferuje Państwu :

  • piece i kotły centralnego ogrzewania,
  • ogrzewacze,
  • wymienniki i bufory,

oraz urządzenia bazujące na energii odnawialnej, czyli:

  • kolektory słoneczne.

Kotły firmy Elektromet mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Należą one do najbardziej ekonomicznych źródeł ciepła, które funkcjonują na naszym rynku. Ogrzewanie przy wykorzystaniu paliwa stałego jest tańsze od wykorzystaniu oleju opałowego, gazu czy też prądu. Wykorzystując kotły CO gwarantują sobie Państwo tanie, sprawne i funkcjonalne ogrzewanie mieszkania, czy obiektu przemysłowego.

Każdy piec centralnego ogrzewania wykonany został z wysokiej jakości stali, która charakteryzuje się odpowiednią grubością w miejscach, które mogą być zagrożone ryzykiem działania niebezpiecznych substancji chemicznych wydobywających się w trakcie spalania węgla. Rozwiązanie to sprawia, że urządzenia Elektromet zachowują swoją niezawodność oraz żywotność przez wiele lat intensywnej eksploatacji. Ważnym atutem naszych produktów jest ich bezpieczeństwo oraz wytrzymałość. Szeroka oferta kotłów zarówno w formie tradycyjnej, jak i automatycznej z podajnikami tłokowymi, z pewnością zadowoli każdego Klienta.

Wydajność oferowanych kotłów CO zachwyci każdego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych komponentów i unikalnej technologii, urządzenia te stają się wyjątkowo prostym i skutecznym w użyciu rozwiązaniem grzewczym. Ważny jest również niski poziom głośności pracy prezentowanych urządzeń. Te cechy w połączeniu z wysoką trwałością i odpornością na bardzo wysokie temperatury sprawia, że piece centralnego ogrzewania Elektromet, cieszą się dziś coraz większą popularnością.

Dodatkowo w zestawie z kotłami dostępne są specjalne pojemniki na popiół, jak również komplet akcesoriów niezbędnych do utrzymania czystości w kotle.

Atrakcyjne gwarancje na piece CO, jak również korzystne ceny to auty, które z pewnością skłonią Państwa do zakupu tych produktów sklepie Grambet.

Już dziś zachęcamy do wyboru naszej wyjątkowej oferty.
Poznań, ul. Złotowska 68.

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Umywalka asymetryczna do małego wnętrza

Stylowe i funkcjonalne urządzanie i umeblowanie małych wnętrz to prawdziwe wyzwanie. Niewielkie pomieszczenia, takie jak łazienka czy kuchnia, powinny spełniać swoje funkcje, a ich użytkownik

Zalety pieców gazowych Ferroli

Planując budowę lub remont domu, należy gruntownie przemyśleć wiele aspektów, mających wpływ na późniejszy komfort użytkowania i koszty eksploatacji. Należy tu wymienić chociażby sposób ogrzewania

Zalety pieców gazowych Junkers

Piec gazowy Junkers to synonim optymalnych rozwiązań grzewczych, łatwa obsługa, trwałość i niezawodne działanie. Poszukując urządzenia, które nie zawiedzie naszych oczekiwań i będzie inwestycją na

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT