tel. 061/814-37-70

Zasobniki i podgrzewacze do ciepłej wody

Kwestia ciepłej wody użytkowej to, obok samego ogrzewania, jedna z najważniejszych kwestii w obszarze termoregulacji domu. W naszej hurtowni znajdziecie Państwo zarówno podgrzewacze ciepłej wody, jak i zasobniki ciepłej wody użytkowej, w zależności od indywidualnych potrzeb. Ofertę stanowią propozycje jedynie sprawdzonych producentów i ich najlepszych produktów, dla zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania oraz gwarancji zadowolenia.

Dziś oferuje Państwu :

  • kotły C.O.,
  • Ogrzewacze,
  • wymienniki i bufory,

oraz urządzenia bazujące na energii odnawialnej, czyli:

  • kolektory słoneczne,
  • pompy ciepła

Markowe zasobniki ciepłej wody

Wśród wszystkich dostępnych rozwiązań, to właśnie zasobniki ciepłej wody wybierane są przez inwestorów najchętniej jako optymalne źródło ciepłej wody, szczególnie w przypadku większej ilości użytkowników. W ofercie naszej hurtowni znajdziecie Państwo doskonałej klasy, solidne zasobniki ciepłej wody do kotłów gazowych. Obok nich na rynku można znaleźć również wersje zasobników ciepłej wody podłączanych do pomp ciepła lub kotłów na paliwo stałe.

Zalety zasobników ciepłej wody do kotłów gazowych

Przede wszystkim zasobniki ciepłej wody umożliwiają jednoczesne korzystanie z podgrzanej wody w kilku miejscach. To rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim w domach z kilkoma łazienkami i z większą liczbą lokatorów. Na podgrzanie wody nie trzeba czekać, jest ona zgromadzona w zasobniku pojemnościowym i jest systematycznie dogrzewana przez piec do zadanej temperatury.

Przyjmuje się, że na potrzeby czteroosobowej rodziny wystarczą zasobniki ciepłej wody do kotłów gazowych o pojemności od 200 dm3 do 300 dm3. W naszej ofercie znajdziecie Państwo jedynie najlepsze propozycje renomowanych producentów.

Podgrzewacze ciepłej wody

Poza zasobnikami ciepłej wody oferujemy również drugie popularne rozwiązanie, czyli podgrzewacze ciepłej wody. Ze względu na swój charakter, podgrzewacz wody na gaz proponowany jest w przypadku mniejszych powierzchniowo lokali oraz mniejszej ilości użytkowników. Podgrzewacz wody na gaz nigdzie jej nie magazynuje, tylko podgrzewa bezpośrednio po odkręceniu kranu. Na jej ogrzanie do żądanej temperatury zwykle trzeba chwilę zaczekać.

Popularne podgrzewacze ciepłej wody

Także w przypadku podgrzewaczy ciepłej wody możemy mówić o najchętniej wybieranych opcjach. W ofercie hurtowni znajdziecie Państwa zarówno podgrzewacze ciepłej wody jedno- i dwufazowe. Z zasady wersje o mocy 7 kW instalowane są przy umywalkach oraz zlewach. Większe – powyżej 7 kW, ale nie więcej, jak 11 kW, instalowane są przy wannach oraz kabinach prysznicowych, czyli tam, gdzie zapotrzebowanie na ciepłą wodę jest większe.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów oraz do zadawania pytań – na wszystkie chętnie odpowiemy.

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Jak dobrać moc instalacji fotowoltaicznej?

Wydajność, efektywność i pełne pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną gospodarstwa domowego wymaga prawidłowego obliczenia mocy planowanej instalacji. Obliczenia można wykonać samodzielnie, uwzględniając roczne zapotrzebowanie domu

Armaturę jakiej firmy wybrać?

Pod pojęciem armatury łazienkowej kryją się wszelkie urządzenia, za pomocą których możliwe jest korzystanie z bieżącej wody. Zaliczają się do nich baterie do umywalek oraz

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT