tel. 061/814-37-70

Junkers Cerapur Acu Smart

  • Dwufunkcyjny
  • Gazowy
  • Moce: 24 kW (c.o.) i 30 kW (c.w.u.)
  • Wydajność c.w.u.: 16,5 l/min

Idealna estetyka

Pomieszczenie, w którym jest zamontowany kocioł Junkers Cerapur Acu Smart wygląda estetycznie, ponieważ niemal wszystkie niezbędne elementy hydrauliczne znajdują się już w kotle, ukryte pod jego estetyczną obudową.

Wyjątkowa oszczędność miejsca

Wyjątkowo bogate wyposażenie Junkers Cerapur Acu Smart powoduje, że do instalacji tej kompletnej kotłowni potrzeba jedynie nieco powyżej 0,5 m² powierzchni.

Ogrzewanie i ciepła woda

To kompaktowe urządzenie, które łączy w sobie funkcję ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Kocioł wyposażony w 48 litrowy zasobnik, zapewnia wysoką wydajność ciepłej wody przy minimalnych wymiarach.

Łatwa obsługa

Kocioł wyposażony jest w panel sterowania Bosch Heatronic® 4 z czytelnym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczem LCD i automatyką pogodową. Współpraca z regulatorami serii Cx zapewnia maksymalne wykorzystanie kondensacji i wydłużenie żywotności kotła.

Łatwa instalacja

Połączenie kotła oraz zasobnika ciepłej wody użytkowej w jednej obudowie to duża oszczędność miejsca. Modułowa budowa sprawia również, że jego montaż jest niezwykle łatwy.

 ZWSB 30-4 E 23
Wysokość890 mm
Szerokość600 mm
Głębokość492 mm
Masa78 kg
Maks. temperatura zasilenia82°C
Znamionowa moc cieplna23 kW
Znamionowa moc cieplna, 40/30°C, min.7,3 kW
Znamionowa moc cieplna, 40/30°C, maks.24 kW
Sezon. efektywność energ. ogrzew. pomieszczeń93%
Sprawność (wg DIN)107%
Pobór mocy, elektr.107 W
Klasa efektywności energetycznejA
Numer katalogowy7716701493

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Jak dobrać moc instalacji fotowoltaicznej?

Wydajność, efektywność i pełne pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną gospodarstwa domowego wymaga prawidłowego obliczenia mocy planowanej instalacji. Obliczenia można wykonać samodzielnie, uwzględniając roczne zapotrzebowanie domu

Armaturę jakiej firmy wybrać?

Pod pojęciem armatury łazienkowej kryją się wszelkie urządzenia, za pomocą których możliwe jest korzystanie z bieżącej wody. Zaliczają się do nich baterie do umywalek oraz

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT