tel. 061/814-37-70

Junkers Cerapur Acu Smart

  • Dwufunkcyjny
  • Gazowy
  • Moce: 24 kW (c.o.) i 30 kW (c.w.u.)
  • Wydajność c.w.u.: 16,5 l/min

Idealna estetyka

Pomieszczenie, w którym jest zamontowany kocioł Junkers Cerapur Acu Smart wygląda estetycznie, ponieważ niemal wszystkie niezbędne elementy hydrauliczne znajdują się już w kotle, ukryte pod jego estetyczną obudową.

Wyjątkowa oszczędność miejsca

Wyjątkowo bogate wyposażenie Junkers Cerapur Acu Smart powoduje, że do instalacji tej kompletnej kotłowni potrzeba jedynie nieco powyżej 0,5 m² powierzchni.

Ogrzewanie i ciepła woda

To kompaktowe urządzenie, które łączy w sobie funkcję ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Kocioł wyposażony w 48 litrowy zasobnik, zapewnia wysoką wydajność ciepłej wody przy minimalnych wymiarach.

Łatwa obsługa

Kocioł wyposażony jest w panel sterowania Bosch Heatronic® 4 z czytelnym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczem LCD i automatyką pogodową. Współpraca z regulatorami serii Cx zapewnia maksymalne wykorzystanie kondensacji i wydłużenie żywotności kotła.

Łatwa instalacja

Połączenie kotła oraz zasobnika ciepłej wody użytkowej w jednej obudowie to duża oszczędność miejsca. Modułowa budowa sprawia również, że jego montaż jest niezwykle łatwy.

 ZWSB 30-4 E 23
Wysokość890 mm
Szerokość600 mm
Głębokość492 mm
Masa78 kg
Maks. temperatura zasilenia82°C
Znamionowa moc cieplna23 kW
Znamionowa moc cieplna, 40/30°C, min.7,3 kW
Znamionowa moc cieplna, 40/30°C, maks.24 kW
Sezon. efektywność energ. ogrzew. pomieszczeń93%
Sprawność (wg DIN)107%
Pobór mocy, elektr.107 W
Klasa efektywności energetycznejA
Numer katalogowy7716701493

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Zalety pieców gazowych Junkers

Piec gazowy Junkers to synonim optymalnych rozwiązań grzewczych, łatwa obsługa, trwałość i niezawodne działanie. Poszukując urządzenia, które nie zawiedzie naszych oczekiwań i będzie inwestycją na

Kominek elektryczny czy biokominek?

Umieszczenie w swoim domu kominka, który stworzyłby przytulną atmosferę w pomieszczeniu, to marzenie wielu osób. Niestety z różnych względów – użytkowych, technicznych czy budżetowych, nie

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT