tel. 061/814-37-70

Domowa stacja uzdatniania wody

Do oferty naszej firmy dodaliśmy wysokiej jakości domowe stacje uzdatniania wody, doskonale sprawdzające się w mieszkaniach z wodą z sieci miejskiej oraz w domkach wolnostojących z własnym ujęciem wody ze studni.

Proponowane urządzenia są nowoczesne, wydajne oraz ekonomiczne, gwarantujące dostęp do wody bezpiecznej dla zdrowia i pozbawionej szkodliwych substancji oraz osadów.

Stacja uzdatniania wody a woda z miejskiego wodociągu

Jeśli do mieszkania lub domu podciągnięta jest woda z miejskiego wodociągu, zadaniem domowej stacji uzdatniania wody będzie nadanie jej odpowiedniej „miękkości”. Twarda woda jest bolączką praktycznie wszystkich mieszkań i domów korzystających z tego komunalnego rozwiązania, jednak w niektórych regionach Polski ilość osadów oraz kamienia znajdujących się w wodzie będzie znacznie większa niż w innych miejscach. W takim wypadku domowa stacja uzdatniania wody nie tylko pozwoli cieszyć się wyjątkowym smakiem czystej wody z kranu. Jej zadaniem jest też zabezpieczenie wszystkich sprzętów AGD, z jakich korzysta się w domu po podłączeniu ich do bieżącej wody, jak pralki czy zmywarki.

Domowa stacja uzdatniania wody ze studni

Sprawa nieco bardziej komplikuje się przy domowych stacjach uzdatniania wody ze studni. Samodzielne ujęcia wody wymagają znacznie dokładniejszego przefiltrowania jej i wyczyszczenia z wszelkich osadów, dodatków i szkodliwych substancji. To właśnie w takim przypadku konieczne jest znalezienie urządzenia, które będzie w stanie oczyszczać wodę, biorąc pod uwagę kilka parametrów jednocześnie. Właśnie dlatego postawiliśmy na urządzenie sprawdzone, pochodzące od rzetelnego producenta.

Domowa stacja uzdatniania wody Keller

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów i z tego względu dokonujemy dokładnej selekcji oferowanych produktów. Domowa stacja uzdatniania wody Keller spełnia wszystkie najważniejsze normy, aby uznać ją za uniwersalną, zarówno do typowo domowego użytku, jak i do filtrowania i czyszczenia wody z własnego ujęcia.

Największą zaletą domowej stacji uzdatniania wody Keller jest jej intuicyjne działanie oraz wyposażenie jej w mikrokomputer. To właśnie za jego sprawą urządzenie jest idealnie dopasowane pod względem parametrów do środowiska, w jakim ma pracować. To z kolei znacząco obniża koszty eksploatacji urządzenia oraz determinuje pełne zautomatyzowanie całego procesu. Urządzenia te wybierane są ze względu na ogromną wygodę, jaką zapewniają użytkownikom. Dają pełną kontrolę nad przeprowadzanym procesem, posiadają również najlepsze zabezpieczenia na rynku.

Najważniejsze cechy:

  • Prosta obsługa i bezawaryjna praca
  • Niskie koszty eksploatacyjne
  • Logiczne sterowanie objętościowo-czasowe
  • Stała kontrola parametrów pracy urządzenia
  • Wysokowydajna żywica jonowymienna PUROLITE
  • Szereg zabezpieczeń antyprzelewowych

Stacja wyposażona w nową, niezwykle intuicyjna w obsłudze GŁOWICĘ KELLER 760 – z menu w języku polskim!

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Jaki Junkers do mieszkania w bloku?

Mieszkania położone w blokach wymagają szczególnie dokładnego przyjrzenia się możliwościom ogrzewania. Wśród wszystkich nowoczesnych opcji to właśnie piec gazowy Junkers jest jednym z najchętniej i

Ile metrów ogrzeje kominek elektryczny?

Standardowo kominki elektryczne wykorzystywane są jedynie jako dekoracja imitująca naturalne płomienie ognia, które można zamontować w dowolnym miejscu z dostępem do gniazdka. Na rynku są

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT