Zbiorniki na wodę deszczową

Proponujemy Państwu różnorodne rozwiązania, pozwalające na wykorzystywanie procesów naturalnych do codziennie wykonywanych czynności – jak np. wykorzystywanie wynikającego ze złych warunków atmosferycznych deszczu do podlewania ogrodu. Stawiamy na korzystne i ekologiczne rozwiązania, które nie będą generowały żadnych kosztów! Wystarczy tylko jedna, opłacalna inwestycja na wiele lat, bowiem odpowiednio zaprojektowany oraz wykonany ze specjalnych elementów system gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej będzie bezproblemowo funkcjonował nawet przy długotrwałej eksploatacji.

Ze względu na odmienne przeznaczenie cieczy, zbiorniki na wodę deszczową podzielić można na dwa główne rodzaje:

Wykorzystywane w ogrodzie

W myśl tej zasady nagromadzone opady mogą być wykorzystane do podlewania zieleni w ogrodzie, zmywania tarasów lub podjazdów, czy garaży. Coraz popularniejsze jest łączenie tej metody z systemem nawadniania ogrodów.

Przeznaczone do domu

Deszczówka może służyć między innymi do zasilania spłuczek, pisuarów, a także pralek. Połączyć możemy ten system również z automatycznym nawadnianiem ogrodów oraz pracami zewnętrznymi. To rozwiązanie idealnie nadaje się do zastosowania w budynkach hotelowych, przemysłowych, czy biurach.

Zachęcamy do wykorzystania tych niezwykle optymalnych rozwiązań – jesteśmy pewni, że zdobędą one Państwa uznanie.

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Zalety pieców gazowych kondensacyjnych

Inwestorzy, którzy zlecają wykonanie projektu domu jednorodzinnego lub przeprowadzają remont generalny w mieszkaniu, muszą zadbać o kilka kwestii, by ostatecznie funkcjonowanie w pomieszczeniach było komfortowe

Junkers gazowy – jaki kupić?

Będąc na etapie projektowania domu jednorodzinnego, czy planowania remontu generalnego w mieszkaniu, należy zadbać o wiele różnych kwestii – nie tylko wizualnych, ale także funkcjonalnych.

Zalety pieców gazowych Beretta

Podczas budowy domu jednorodzinnego lub przeprowadzania w budynku remontu generalnego, przychodzi moment, w którym należy dokonać bardzo ważnej decyzji, dotyczącej sposobu ogrzewania pomieszczeń. Możliwości jest

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT