tel. 061/814-37-70

GRZEJNIKI PŁYTOWE

Grzejniki stalowe płytowe tylko od Grambet

Grzejniki płytowe to obecnie najpopularniejsze urządzenia grzewcze, które mogą być zintegrowane z dowolnym piecem. Ich konstrukcja umożliwia bardzo wydajne ogrzewanie całego pomieszczenia, niezależnie od sposobu jego użytkowania. Choć kojarzone są głównie z sypialniami i salonem, solidne grzejniki stalowe płytowe PURMO COMPACT znajdą zastosowanie również w kuchniach, łazienkach, na korytarzach czy w obiektach o charakterze komercyjnym.

Grzejniki płytowe są znacznie mniejsze i lżejsze niż klasyczne kaloryfery. Ich niewielkie rozmiary i równe regularne kształty sprawiają, że z łatwością wkomponujecie je Państwo w każdą stylistykę. Blachy stalowe są uformowane w prosty uniwersalny kształt, który nie tylko ułatwia ogrzewanie, ale również nie sprawia problemu przy aranżacji. Ponadto akcesoria można zawiesić na ścianie lub osadzić na stojakach, co ułatwi dostosowanie metody montażowej do warunków technicznych wewnątrz obiektu.

Dlaczego warto wybrać nasze grzejniki płytowe?

W Grambet oferujemy grzejniki wykonywane z wysokiej jakości płyt stalowych walcowanych na zimno. Materiał jest wykończony farbą nakładaną proszkowo w kolorze białym, jednak na specjalne zamówienie możemy przygotować grzejniki w innych barwach z palety RAL. Ich konstrukcje są zabudowane z obu boków i wykończone grillem z wierzchu, dzięki czemu ciepłe powietrze kierowane jest w górę. Dzięki dużej staranności wykonania, każdy grzejnik płytowy płaski będzie służył bez problemów przez wiele lat. Sam okres gwarancyjny to 10 lat, jednak z naszego doświadczenia wynika, że grzejniki w doskonałym stanie wytrzymują znacznie dłużej.

Grambet grzejniki płytowe w wielu wariantach

W Grambet oferujemy grzejniki płytowe, najlepiej odpowiadające zapotrzebowaniu instalacji. W zależności od potrzeb można wybrać niewielki grzejnik płytowy pojedynczy, a także bardziej rozbudowany grzejnik 3 płytowy. Oferujemy też konstrukcje o rozmaitych wymiarach, co ułatwia osadzenie ich wewnątrz wnęki pod parapetem czy pomiędzy ścianami. Wysokość konstrukcji można wybrać spośród czterech wariantów pomiędzy 300 a 900 milimetrów. Z kolei długość mieści się w zakresie od 400 do nawet 3000 milimetrów. Sięgając po grzejniki płytowe PURMO COMPACT. możecie Państwo wybrać również miejsce montażu przyłącza. Instalacja C.O. może być doprowadzona bezpośrednio do dolnej części grzejnika lub z boku z wybranej strony. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi, gdzie nasi pracownicy udzielą wyczerpujących informacji dotyczących oferty Grambet.

GRZEJNIKI PŁYTOWE PURMO COMPACT

Firma Grambet z Poznania prezentuje Państwu profesjonalne grzejniki do salonu i sypialni. Pokojowe grzejniki Purmo Ventil Compact wykonane są ze stalowych płyt i mogą być podłączone z dołu lub z boku. Te pokojowe grzejniki najlepiej spełniają swoją funkcję w sypialniach, pokojach dziennych, czy kuchniach. To doskonałe uzupełnienie domowej instalacji grzewczej. Prezentowane grzejniki mogą być przymocowane do ściany, jak również umieszczone na specjalnych stojakach, na podłodze. Oferowane grzejniki obudowane są z boku osłonami, a górna część przykryta jest osłoną typu „grill”. Proponujemy szeroki zakres typów oraz rozmiarów grzejników Purmo, dlatego też można je dobrać odpowiednio do własnych preferencji oraz wielkości danego pomieszczenia.

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Ile metrów ogrzeje kominek elektryczny?

Standardowo kominki elektryczne wykorzystywane są jedynie jako dekoracja imitująca naturalne płomienie ognia, które można zamontować w dowolnym miejscu z dostępem do gniazdka. Na rynku są

Czy kominek elektryczny zużywa dużo prądu?

Nowoczesne kominki elektryczne to doskonała alternatywa dla ich tradycyjnych, opalanych drewnem wersji. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości stworzenia warunków dla rozpalenia otwartego

Umywalka asymetryczna do małego wnętrza

Stylowe i funkcjonalne urządzanie i umeblowanie małych wnętrz to prawdziwe wyzwanie. Niewielkie pomieszczenia, takie jak łazienka czy kuchnia, powinny spełniać swoje funkcje, a ich użytkownik

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT