tel. 061/814-37-70

Warunki montażu rekuperatorów Zehnder

Ponad 75 lat doświadczenia firmy Zehnder w projektowaniu i produkcji jednostek wentylacyjnych to podstawa dobrze przemyślanych produktów i systemów o wielu zaletach: energooszczędne, komfortowe, zdrowe, łatwe w obsłudze, z idealnie dopasowanymi do siebie komponentami. Począwszy od planowania, a skończywszy na serwisie: Zehnder Comfosystems to zawsze dobre rozwiąznie.

Instalacja
Dostosowane do siebie, łatwe w obsłudze elementy systemuumożliwiają szybką instalację. Systemu dystrybucji poowietrza Zehnder InFloor i OnFloor można montować szybko i bez użycia specjalnych narzędzi. To oszczędność czasu i pieniędzy. Ponadto Zehnder instruuje firmy wykonawcze, w jaki sposób używać i montować poszczególne elementy systemu. W kwestii uruchomienia i w przypadkach serwisowych do dyspozycji są nasi doradcy techniczni.

Podsumowując Zehnder ComfoAir to:

  • dostosowane do siebie elementy systemu
  • łatwy, szybki, niedrogi montaż
  • pomoc dla firm wykonawczych poprzez udzielania instrykcji technicznych
  • uruchomienie i instruktaż inwestora w zakresie obsługi systemu wentylacyjnego.


Świeże powietrze dociera do systemu przez przepust w ścianie zewnętrznej. Opcjonalny gruntowy powietrzny/glikolowy wymiennik ciepła. Wykorzystuje on energię geotermalną do wstępnej zmiany temperatury powietrza z zewnątrz.

Jednostka wentylacyjna Zehnder ComfoAir odzyskuje do 95 % energii z powietrza odprowadzanego i przekazuje ją do świeżego powietrza. Opcjonalne wyposażenie zapobiega nadmiernemu wysuszaniu, dogrzewa lub schładza powietrze.

Dzięki systemowi dystrybucji powietrza Zehnder ComfoFresh świeże powietrze o optymalnej temperaturze doprowadzane jest zgodnie z potrzebami do poszczególnych pomieszczeń, a zużyte powietrze odprowadzane jest na zewnątrz. Ilość powietrza można regulować indywidualnie dla każdego pomieszczenia.

  • Zawsze świeże powietrze
  • Oszczędność energii dzięki odzyskowi ciepła
  • Utrzymanie wysokiej wartości nieruchomości poprzez
  • zapobieganie powstawaniu grzybów pleśniowych
  • Zachowanie zdrowia
  • Ochrona przed hałasem zewnątrz

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Jaki Junkers do mieszkania w bloku?

Mieszkania położone w blokach wymagają szczególnie dokładnego przyjrzenia się możliwościom ogrzewania. Wśród wszystkich nowoczesnych opcji to właśnie piec gazowy Junkers jest jednym z najchętniej i

Ile metrów ogrzeje kominek elektryczny?

Standardowo kominki elektryczne wykorzystywane są jedynie jako dekoracja imitująca naturalne płomienie ognia, które można zamontować w dowolnym miejscu z dostępem do gniazdka. Na rynku są

Czy kominek elektryczny zużywa dużo prądu?

Nowoczesne kominki elektryczne to doskonała alternatywa dla ich tradycyjnych, opalanych drewnem wersji. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości stworzenia warunków dla rozpalenia otwartego

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT