Warunki montażu rekuperatorów Zehnder

Ponad 75 lat doświadczenia firmy Zehnder w projektowaniu i produkcji jednostek wentylacyjnych to podstawa dobrze przemyślanych produktów i systemów o wielu zaletach: energooszczędne, komfortowe, zdrowe, łatwe w obsłudze, z idealnie dopasowanymi do siebie komponentami. Począwszy od planowania, a skończywszy na serwisie: Zehnder Comfosystems to zawsze dobre rozwiąznie.

Instalacja
Dostosowane do siebie, łatwe w obsłudze elementy systemuumożliwiają szybką instalację. Systemu dystrybucji poowietrza Zehnder InFloor i OnFloor można montować szybko i bez użycia specjalnych narzędzi. To oszczędność czasu i pieniędzy. Ponadto Zehnder instruuje firmy wykonawcze, w jaki sposób używać i montować poszczególne elementy systemu. W kwestii uruchomienia i w przypadkach serwisowych do dyspozycji są nasi doradcy techniczni.

Podsumowując Zehnder ComfoAir to:

  • dostosowane do siebie elementy systemu
  • łatwy, szybki, niedrogi montaż
  • pomoc dla firm wykonawczych poprzez udzielania instrykcji technicznych
  • uruchomienie i instruktaż inwestora w zakresie obsługi systemu wentylacyjnego.


Świeże powietrze dociera do systemu przez przepust w ścianie zewnętrznej. Opcjonalny gruntowy powietrzny/glikolowy wymiennik ciepła. Wykorzystuje on energię geotermalną do wstępnej zmiany temperatury powietrza z zewnątrz.

Jednostka wentylacyjna Zehnder ComfoAir odzyskuje do 95 % energii z powietrza odprowadzanego i przekazuje ją do świeżego powietrza. Opcjonalne wyposażenie zapobiega nadmiernemu wysuszaniu, dogrzewa lub schładza powietrze.

Dzięki systemowi dystrybucji powietrza Zehnder ComfoFresh świeże powietrze o optymalnej temperaturze doprowadzane jest zgodnie z potrzebami do poszczególnych pomieszczeń, a zużyte powietrze odprowadzane jest na zewnątrz. Ilość powietrza można regulować indywidualnie dla każdego pomieszczenia.

  • Zawsze świeże powietrze
  • Oszczędność energii dzięki odzyskowi ciepła
  • Utrzymanie wysokiej wartości nieruchomości poprzez
  • zapobieganie powstawaniu grzybów pleśniowych
  • Zachowanie zdrowia
  • Ochrona przed hałasem zewnątrz

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Zalety pieców gazowych kondensacyjnych

Inwestorzy, którzy zlecają wykonanie projektu domu jednorodzinnego lub przeprowadzają remont generalny w mieszkaniu, muszą zadbać o kilka kwestii, by ostatecznie funkcjonowanie w pomieszczeniach było komfortowe

Junkers gazowy – jaki kupić?

Będąc na etapie projektowania domu jednorodzinnego, czy planowania remontu generalnego w mieszkaniu, należy zadbać o wiele różnych kwestii – nie tylko wizualnych, ale także funkcjonalnych.

Zalety pieców gazowych Beretta

Podczas budowy domu jednorodzinnego lub przeprowadzania w budynku remontu generalnego, przychodzi moment, w którym należy dokonać bardzo ważnej decyzji, dotyczącej sposobu ogrzewania pomieszczeń. Możliwości jest

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT