tel. 061/814-37-70

Piec gazowy Junkers

Od lat piece gazowe Junkers Bosch są synonimem optymalnych rozwiązań grzewczych, niezależnie od rodzaju inwestycji. Jako profesjonaliści stawiamy jedynie na najlepsze, sprawdzone marki i ich topowe produkty. Z tego względu do naszej oferty wprowadziliśmy kilka najlepszych modeli pieców gazowych Junkers Bosch, w tym piece gazowe dwufunkcyjne Junkers Bosch, cieszące się ogromnym uznaniem i zaufaniem naszych Klientów.

W katalogu produktów znalazły się takie modele, jak: Condens GC2300iW wraz z następcami, Junkers Cerapur 2200 i kolejne, Bosch Condens 5700i czy Bosch Condens 9000iW.

Kocioł gazowy Junkers Bosch– zalety

Kotły gazowe Junkers Bosch, jako gałąź firmy Bosch, cieszą się niezmiennie zaufaniem oraz uznaniem Klientów. Oferowane dzisiaj piece gazowe Junkers Bosch to urządzenia nowoczesne, bardzo wydajne oraz proste w obsłudze. Wiele z nich wyposażonych jest w innowacyjne technologie, jak funkcja „quick tap”, odpowiadająca za oszczędności mediów – gazu i wody.

Praktycznie każdy nowoczesny piec gazowy Junkers Bosch wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz LCD, pomagający w ustawianiu parametrów urządzenia. Dzięki temu dopasowanie warunków do potrzeb jest banalnie proste i intuicyjne.

Zaletą pieców gazowych dwufunkcyjnych Junkers Bosch jest także ich stosunkowo niewielki rozmiar, przez co można je bez trudu umieścić praktycznie w każdym lokalu i budynku, bez względu na jego metraż. Ilość dostępnych produktów pozwala na idealne dopasowanie urządzenia do zapotrzebowania.

Piec gazowy Junkers Bosch– ceny

Panuje powszechne przekonanie, że za sprzęt wysokiej jakości trzeba zapłacić znacznie więcej, podobnie jak za samą markę. W przypadku pieca gazowego Junkers Bosch cena jest zdecydowanie adekwatna do jakości urządzenia. Kocioł gazowy Junkers Bosch będzie różnił się pod względem ceny zależnie od wybranego modelu oraz jego wersji i parametrów.

W celu uzyskania dokładnej wyceny, zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszym biurem.

Dlaczego warto wybrać piec gazowy Junkers z naszej oferty?

Jako liderzy w dostarczaniu systemów grzewczych, stawiamy jedynie na najlepsze, sprawdzone i pewne rozwiązania, pochodzące od renomowanych producentów. Za jednego z takich uznaliśmy markę Bosch i produkowane przez nią piece gazowe Junkers Bosch. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom atrakcyjne ceny. Te zaś uzależnione są od konkretnych parametrów modelu.

Naszym Klientom oferujemy również pełne wsparcie na każdym etapie sprzedaży, fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze optymalnego urządzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów marki Junkers!

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Zalety pieców gazowych Junkers

Piec gazowy Junkers to synonim optymalnych rozwiązań grzewczych, łatwa obsługa, trwałość i niezawodne działanie. Poszukując urządzenia, które nie zawiedzie naszych oczekiwań i będzie inwestycją na

Kominek elektryczny czy biokominek?

Umieszczenie w swoim domu kominka, który stworzyłby przytulną atmosferę w pomieszczeniu, to marzenie wielu osób. Niestety z różnych względów – użytkowych, technicznych czy budżetowych, nie

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT