tel. 061/814-37-70

Piec gazowy Junkers

Szukasz rozwiązania grzewczego, które połączy niezawodność, wydajność i oszczędność? Piec gazowy Junkers to odpowiedź na Twoje potrzeby. Z ponad 100-letnią historią na rynku, marka Junkers Bosch stała się synonimem doskonałych urządzeń grzewczych. Kocioł gazowy Junkers to inwestycja na lata i pozwoli Ci zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Ponadto będziesz korzystać z przyjaznego dla środowiska źródła energii. Piece Junkers Poznań — wybierz swój model w naszym sklepie.

Piec gazowy Junkers Bosch jest łatwy w obsłudze i montażu, a jego nowoczesny design pasuje do każdego wnętrza. Kocioł gazowy Junkers wyposażony jest w zaawansowane technologie, takie jak funkcja Quick tap, która pozwala na oszczędzanie gazu i wody. Cyfrowy wyświetlacz LCD ułatwia kontrolę nad urządzeniem. Dodatkowo możliwość podłączenia do inteligentnego regulatora WLAN sprawia, że sterowanie ogrzewaniem staje się prostsze niż kiedykolwiek. Zgodnie z wymaganiami Znaku Błękitnego Anioła, piece gazowe Junkers mają bardzo niski poziom emisji tlenków węgla CO oraz azotu NOx.

Piece Junkers, Poznań — jaki model wybrać?

W katalogu naszych produktów znalazły się takie modele jak: Condens GC2300iW, Junkers Cerapur 2200, Bosch Condens 5700i czy Bosch Condens 9000iW. Możesz dopasować piec gazowy Junkers do swoich potrzeb oraz warunków, w jakich będzie pracował. Niezależnie od tego, czy chcesz jedynie ogrzewać pomieszczenia, czy też zapewnić ciepłą wodę użytkową, mamy dla Ciebie odpowiedni kocioł.

Jeśli Twoim celem jest jedynie ogrzewanie pomieszczeń, to idealnym wyborem będzie piec gazowy Junkers jednofunkcyjny, np. model Junkers Cerapur 2200. Jednofunkcyjny Junkers gazowy nie posiada dodatkowych elementów odpowiadających za podgrzewanie wody użytkowej. Dzięki temu jego budowa jest prosta, a obsługa łatwiejsza.

Piec gazowy Junkers dwufunkcyjny z kolei łączy w sobie funkcję ogrzewania centralnego i podgrzewania wody użytkowej w sposób przepływowy. Nie musisz już martwić się o dwie oddzielne instalacje — wszystko masz w jednym urządzeniu. Nowoczesny kocioł dwufunkcyjny, np. Bosch Condens GC2300iW, cechuje się wyjątkowo wysoką efektywnością energetyczną (do 109%), co przekłada się na konkretne oszczędności w Twoim domowym budżecie. Ogrzewanie i podgrzewanie wody realizowane w ramach jednego systemu pozwoli Ci zoptymalizować zużycie gazu lub prądu.

Wybierz kocioł gazowy Junkers Bosch i korzystaj

Oferowane przez nasz sklep w Poznaniu piece gazowe Junkers to klucz do komfortu, oszczędności i zrównoważonego rozwoju dla Twojego domu. Dlaczego warto wybrać nasze urządzenia? Ich podstawowe zalety to:

  • trwałość i niezawodność – wybierając urządzenia gazowe Junkers Bosch, masz pewność co do niezawodności i długoletniej bezawaryjnej pracy – jest to zasługa wysokiej jakości materiałów oraz innowacyjnych technologii użytych przy produkcji;

  • profesjonalna obsługa – poza niezawodnymi produktami oferujemy także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, aby dać Ci pewność, że zawsze możesz polegać na naszej pomocy i wsparciu;

  • ekologia i oszczędność – wybierając nasze kotły gazowe Junkers, wybierasz także ekologiczny i ekonomiczny sposób ogrzewania (dzięki efektywnemu wykorzystaniu gazu zmniejszysz emisję szkodliwych substancji i obniżysz koszty eksploatacji);

  • atrakcyjna cena pieców gazowych Junkers – dbamy o Twój portfel, ponieważ oferujemy atrakcyjne ceny dzięki bezpośredniej współpracy z producentem.

Zamów teraz piec gazowy Junkers Bosch i ciesz się komfortem, oszczędnością i ekologią już dziś! Twój dom zasługuje na to, co najlepsze.

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Jaki Junkers do mieszkania w bloku?

Mieszkania położone w blokach wymagają szczególnie dokładnego przyjrzenia się możliwościom ogrzewania. Wśród wszystkich nowoczesnych opcji to właśnie piec gazowy Junkers jest jednym z najchętniej i

Ile metrów ogrzeje kominek elektryczny?

Standardowo kominki elektryczne wykorzystywane są jedynie jako dekoracja imitująca naturalne płomienie ognia, które można zamontować w dowolnym miejscu z dostępem do gniazdka. Na rynku są

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT