tel. 061/814-37-70

GRZEJNIKI

Zapewnienie wydajnej, oszczędnej oraz estetycznie wyglądającej instalacji grzewczej to podstawa każdej inwestycji budowlanej. Chociaż rośnie popularność alternatywnych metod ogrzewania, wciąż grzejniki uważane są za najbardziej sprawdzone, solidne, bezawaryjne i niekłopotliwe w użytkowaniu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo jedynie najlepszej klasy grzejniki, w tym uniwersalne grzejniki panelowe czy finezyjne grzejniki drabinkowe ozdobne.

Grzejniki jedynie od sprawdzonych producentów

Stalowe grzejniki płytowe, znajdujące się w katalogu produktów naszej firmy, to jedynie najlepsze modele o doskonałych parametrach, wykonane z trwałych i dobrej jakości materiałów. Grzejniki wykonane ze stali towarzyszą nam od dekad, zapewniając milionom rodzin ciepło w sezonie zimowym.

Z tego powodu nie rezygnujemy z ich sprzedaży, a wręcz przeciwnie – zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi modelami, których design został w wielu przypadkach mocno podrasowany. Dzisiaj tradycyjne i mało rzucające się w oczy grzejniki panelowe przyciągają wzrok gości, intrygują, cieszą.

Dostępne rodzaje grzejników

Ile gospodarstw domowych czy firm, tyle indywidualnych potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom. Tak też tworzymy katalog naszych produktów, umieszczając w nim nie tylko najchętniej wybierane modele grzejników, jak grzejniki panelowe, ale też grzejniki pokojowe czy bardziej wysublimowane i nierzadko dekoracyjne grzejniki pionowe drabinkowe.

Dlaczego warto wybrać nasze grzejniki?

Trzydzieści trzy lata doświadczenia nauczyły nas, na co zwracać uwagę przy selekcji grzejników, aby oferować jedynie najlepsze produkty. Jesteśmy pewni jakości naszych grzejników, dlatego wszystkie grzejniki, w tym grzejniki drabinki czy grzejniki panelowe, mają gwarancję trwającą aż dekadę. Z doświadczenia jednak wiemy, że nawet mocno eksploatowane grzejniki pokojowe czy grzejniki pionowe zakupione u nas służą znacznie dłużej.

Co wyróżnia nasze grzejniki?

Oferowane przez nas grzejniki produkowane są z blachy głęboko tłoczonej, niskowęglowej, walcowanej na zimno. Maksymalne ciśnienie grzejników panelowych to 10 bar, a maksymalne obciążenie temperaturą wynosi aż 110 stopni Celsjusza.

Sporą część naszych produktów stanowią propozycje dekoracyjnych grzejników pionowych, prezentujących się doskonale w każdym wnętrzu. Ze względu na swoją funkcjonalność grzejnik drabinka najczęściej montowany jest w łazienkach, zapew

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Jaki Junkers do mieszkania w bloku?

Mieszkania położone w blokach wymagają szczególnie dokładnego przyjrzenia się możliwościom ogrzewania. Wśród wszystkich nowoczesnych opcji to właśnie piec gazowy Junkers jest jednym z najchętniej i

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT