tel. 061/814-37-70

Junkers Cerapur Maxx-3

  • Jednofunkcyjny
  • Gazowy
  • Moce: 65 kW (c.o.) i 98 kW (c.w.u.)

Duża moc

Junkers CerapurMaxx to jednofunkcyjne kondensacyjne kotły wiszące o wysokiej sprawności o mocy maksymalnej 69,5 kW lub 99,5 kW.

Oszczędność miejsca

Dzięki tym urządzeniom kotłownia nie musi zajmować dużej powierzchni. Możliwy jest montaż kotłów na ostatniej kondygnacji budynku wielorodzinnego (poddaszu), gdyż ich mały ciężar nie powoduje nadmiernego obciążenia stropu. Urządzenia te są doskonałą alternatywą dla zajmujących więcej miejsca kotłów stojących.

Najwyższa jakość

Kotły wykonane są w najnowszej technologii z użyciem najwyższej jakości materiałów (m.in. wymiennik ciepła wykonany z nierdzewnego stopu aluminiowo-krzemowego, z możliwością konserwacji i czyszczenia – zapewniający stale wysoką sprawność w trakcie wieloletniej eksploatacji).

Łatwa obsługa

Urządzenie wyposażone jest w czytelny ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD. Kotły te mogą również współpracować z różnorodnymi typami instalacji grzewczych i ciepłej wody (pełna komunikacja z systemami regulacji Cx zapewniająca maksymalne wykorzystanie kondensacji i wydłużenie żywotności kotła).

Ochrona środowiska

Zamontowany w kotłach wysokiej klasy palnik emituje spaliny z bardzo niską zawartością tlenków węgla i azotu. Dzięki temu spełnia wymagania najostrzejszych norm w dziedzinie ochrony środowiska. Kotły mogą pracować na obszarach szczególnie chronionych – w uzdrowiskach, sanatoriach, otulinach parków narodowych.

Układy kaskadowe

Kotły Cerapurmaxx mogą być połączone w kaskadę nawet do 16 kotłów i tym samym ogrzewać obiekty o powierzchni do ok.50 000 m2 (orientacyjna powierzchnia przy zapotrzebowaniu na ciepło 30 W/m2).

Łatwa konserwacja

Dodatkową zaletą jest łatwy dostęp do wszystkich części wewnętrznych kotła, co zapewnia jeszcze łatwiejszą konserwację.

 ZBR 70-3 G20ZBR 100-3 G20
Masa70 kg70 kg
Znamionowa moc cieplna63 kW95 kW
Sezon. efektywność energ. ogrzew. pomieszczeń92%
Klasa efektywności energetycznejA
Numer katalogowy77367010057736701006

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Ile metrów ogrzeje kominek elektryczny?

Standardowo kominki elektryczne wykorzystywane są jedynie jako dekoracja imitująca naturalne płomienie ognia, które można zamontować w dowolnym miejscu z dostępem do gniazdka. Na rynku są

Czy kominek elektryczny zużywa dużo prądu?

Nowoczesne kominki elektryczne to doskonała alternatywa dla ich tradycyjnych, opalanych drewnem wersji. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości stworzenia warunków dla rozpalenia otwartego

Umywalka asymetryczna do małego wnętrza

Stylowe i funkcjonalne urządzanie i umeblowanie małych wnętrz to prawdziwe wyzwanie. Niewielkie pomieszczenia, takie jak łazienka czy kuchnia, powinny spełniać swoje funkcje, a ich użytkownik

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT