tel. 061/814-37-70

pompy ciepła

Pompa ciepła to ekologiczne urządzenie, które czerpie energię znajdującą się w najbliższym otoczeniu budynku.

Pompa ciepła to innowacyjny, ekologiczny i ekonomiczny sposób ogrzewania budynków, którego wykorzystywanie w gospodarstwie domowym czy budynku firmowym przekłada się na oszczędność energii i obniżenie kosztów ogrzewania. Zakup urządzenia to inwestycja na lata, zapewniająca trwałość, niezawodność oraz dużą funkcjonalność. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości produktów. Warto zaznajomić się z asortymentem, by wybrać pompę, która zdolna będzie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby inwestorów.

Klienci naszego sklepu z bogatej oferty mogą wybierać pompy ciepła powietrzne lub gruntowe. To dwa najbardziej popularne rodzaje urządzeń, uwzględniane w wielu projektach nowoczesnych, ale i klasycznych wnętrz. Pompa powietrzna działa na zasadzie wykorzystania energii cieplnej zawartej w powietrzu zewnętrznym. Z kolei gruntowa pobiera energię cieplną z ziemi. Obie składają się z dwóch części – zewnętrznej i wewnętrznej, odpowiedzialnych za pobieranie, przekształcanie i oddawanie ciepła.

Pompy ciepła powietrzne i gruntowe

Powietrzne i gruntowe pompy ciepła działają podobnie. Różni je od siebie źródło ciepła, przyczyniające się w finalnej fazie do zwiększania komfortu termicznego mieszkańców i użytkowników ogrzewanych pomieszczeń. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń, dostosowanych do potrzeb indywidualnych potrzeb klientów. Pompy ciepła sprawdzą się idealnie w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach oraz obiektach przemysłowych, więc zarówno w kompaktowych, jak i przestronnych wnętrzach. 

Z uwagi na wieloletnią współpracę z renomowanymi na rynku markami powietrznych i gruntowych pomp ciepła, możemy zaoferować innowacyjne urządzenia w doskonałych cenach. Co więcej, z uwagi na wysoką jakość ,produkty te są niezawodne, toteż nieczęsto muszą zostać poddawane serwisowaniu. Na atrakcyjność inwestycji i eksploatacji pomp ciepła wpływają również liczne dofinansowania, m.in. w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej „Moje Ciepło”.

Pompy ciepła zalety

Powyższe zalety sprawiają, iż inwestycja w powietrzną lub gruntową pompę ciepła staje się niezwykle opłacalna – bez względu na cenę samego urządzenia. W sklepie dostępne są pompy ciepła producentów Junkers, Bosch, Dimplex czy Viessmann, gwarantujące niskie koszty eksploatacyjne. Zachęcamy do zapoznania się asortymentem oraz cennikiem. Oczywiście chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania oraz przedstawimy szczegółową ofertę urządzeń. Pozostajemy do Państwa dyspozycji!

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Jaki Junkers do mieszkania w bloku?

Mieszkania położone w blokach wymagają szczególnie dokładnego przyjrzenia się możliwościom ogrzewania. Wśród wszystkich nowoczesnych opcji to właśnie piec gazowy Junkers jest jednym z najchętniej i

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT