tel. 061/814-37-70

Junkers Cerastar Smart

  • Kocioł centralnego ogrzewania na gaz ziemny lub płynny
  • Moc do 24 kW
  • Z otwartą komorą spalania
  • Podwójne bezpieczeństwo, podwójne zabezpieczenia ciągu kominowego

Nowoczesne ogrzewanie wymaga rozwiązań ekonomicznych, ekologicznych i zapewniających pełen komfort użytkowania oraz niezwykłą funkcjonalność. Junkers Cerastar doskonale wpisuje się w tę koncepcję, stanowiąc idealne rozwiązanie w nowym budownictwie oraz wszędzie tam, gdzie jest konieczna wymiana pieca konwencjonalnego na nowy. Kotły stałopalne Junkers Cerastar to propozycja odpowiednia dla mieszkań oraz jednorodzinnych gospodarstw domowych

Jakie zalety posiada junkers Cerastar?

Jako jedna z najbardziej nowoczesnych propozycji, junkers Cerastar cechuje ogromna wytrzymałość, a także uniwersalność – dzięki otwartej komorze spalania zazwyczaj nie jest konieczne wprowadzanie modyfikacji w kotłowni ani do systemów wentylacyjnych czy kominów. Dla doskonałych osiągów w kotle gazowym Junkers zastosowano palnik chłodzony wodą, dlatego urządzenie działa efektywniej dzięki dodatkowej funkcji odzysku ciepła. Junkers Cerastar jest też w stanie sprostać wymaganiom zawartym w Dyrektywie ErP, związanej z ograniczeniem ilości emisji tlenków azotu. W ten sposób piec gazowy junkers uzyskał 6 klasę NOx, co jest doskonałym wynikiem.

Dlaczego warto zainstalować Junkers Cerastar?

Kotły stałopalne junkers Cerastar to również same zalety dla domowników w codziennym użytkowaniu. Nowoczesny kocioł zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a wszystko za sprawą podwójnego, specjalnego zabezpieczenia ciągu kominowego. Każdy Junkers Cerastar fabrycznie został wyposażony w dwa czujniki – jeden z nich znajduje się pod palnikiem kotła, drugi standardowo montowany jest w przerywaczu ciągu kominowego. W ten sposób kocioł Junkers Cerastar gwarantuje niezmiennie dobre samopoczucie, a niezwykle cicha praca i ograniczenie obsługi do minimum pozwala domownikom na niczym niezakłócony relaks.

Junkers Cerastar w naszej ofercie

Wśród wszystkich oferowanych przez nas kotłów gazowych, to właśnie Junkers Cerastar uważany jest za jedną z najbardziej ekonomicznych, wydajnych i oszczędnych propozycji. Jego uniwersalność i możliwość dostosowania do gotowych, już istniejących instalacji jeszcze mocniej przemawia za wyborem właśnie tego modelu. Rygorystyczne normy dotyczące spalin, potwierdzone nadaną mu klasą, sprawiają, że Junkers Cerastar jeszcze przez wiele następnych lat będzie wyprzedzał swoją konkurencję. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z oferowanym modelem w naszym sklepie, jednocześnie gwarantując fachowe wsparcie w zakresie dopasowania poszczególnych parametrów.

Jeśli szukasz wydajnego i nowoczesnego kotła gazowego, Junkers Cerastar będzie odpowiednim kandydatem. Sprawdź, jak łatwo można go dostosować do potrzeb Twojego domu!

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Jaki Junkers do mieszkania w bloku?

Mieszkania położone w blokach wymagają szczególnie dokładnego przyjrzenia się możliwościom ogrzewania. Wśród wszystkich nowoczesnych opcji to właśnie piec gazowy Junkers jest jednym z najchętniej i

Ile metrów ogrzeje kominek elektryczny?

Standardowo kominki elektryczne wykorzystywane są jedynie jako dekoracja imitująca naturalne płomienie ognia, które można zamontować w dowolnym miejscu z dostępem do gniazdka. Na rynku są

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT