tel. 061/814-37-70

Junkers Cerapur Acu

  • Dwufunkcyjny
  • Gazowy
  • Moce: 24 kW (c.o.) i 28 kW (c.w.u.)
  • Wydajność c.w.u.: 21 l/min

Idealna estetyka

Pomieszczenie, w którym jest zamontowany kocioł Junkers Cerapur Acu wygląda estetycznie, ponieważ niemal wszystkie niezbędne elementy hydrauliczne znajdują się już w kotle, ukryte pod jego estetyczną obudową.

Wyjątkowa oszczędność miejsca

Wyjątkowo bogate wyposażenie Junkers Cerapur Acu powoduje, że do instalacji tej kompletnej kotłowni potrzeba jedynie nieco powyżej 0,5 m² powierzchni.

Ogrzewanie i ciepła woda

To kompaktowe urządzenie, które łączy w sobie funkcję ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Kocioł wyposażony jest w potrójny zasobnik warstwowy ze stali nierdzewnej o pojemności 42 litry, co zapewnia wysoką wydajność ciepłej wody do 21 l/min, przy minimalnych wymiarach.

Wysoki komfort ciepłej wody

Zasobnik Cerapur Acu podgrzewa ciepłą wodę w sposób warstwowy. Ogrzana woda znajduje się w górnej części zasobnika a zimna – w dolnej. Dzięki temu ciepła woda jest natychmiast dostarczana nawet do kilku punktów poboru. Koszty przygotowania ciepłej wody w zasobniku Cerapur Acu są znacznie niższe niż w tradycyjnych podgrzewaczach c.w.u

Łatwa obsługa

Kocioł wyposażony jest w panel sterowania Bosch Heatronic® 3 z czytelnym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczem LCD. Współpraca z regulatorami serii Cx zapewnia maksymalne wykorzystanie kondensacji i wydłużenie żywotności kotła.

Łatwa instalacja

Połączenie kotła oraz zasobnika ciepłej wody użytkowej w jednej obudowie to duża oszczędność miejsca. Modułowa budowa urządzeń sprawia również, że ich montaż jest niezwykle łatwy.

 ZWSB 24/28-3 E 23
Wysokość890 mm
Szerokość600 mm
Głębokość482 mm
Masa67,7 kg
Maks. temperatura zasilenia90°C
Znamionowa moc cieplna23 kW
Znamionowa moc cieplna, 40/30°C, min.8,1 kW
Znamionowa moc cieplna, 40/30°C, maks.21,8 kW
Sezon. efektywność energ. ogrzew. pomieszczeń92%
Sprawność (wg DIN)109%
Pobór mocy, elektr.186 W
KolorBSH weiss
Klasa efektywności energetycznejA
Numer katalogowy7716701502

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Jaki Junkers do mieszkania w bloku?

Mieszkania położone w blokach wymagają szczególnie dokładnego przyjrzenia się możliwościom ogrzewania. Wśród wszystkich nowoczesnych opcji to właśnie piec gazowy Junkers jest jednym z najchętniej i

Ile metrów ogrzeje kominek elektryczny?

Standardowo kominki elektryczne wykorzystywane są jedynie jako dekoracja imitująca naturalne płomienie ognia, które można zamontować w dowolnym miejscu z dostępem do gniazdka. Na rynku są

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT