tel. 061/814-37-70

GRZEJNIKI DEKORACYJNE Poznań

Grzejnik dekoracyjny to niezbędny element każdej łazienki w Poznaniu, którego nie może zabraknąć zarówno w nowocześnie ani klasycznie urządzonej przestrzeni. Grzejniki dekoracyjne do łazienki czy pokoju w Poznaniu są nie tylko praktyczne, pełniąc rolę przekaźnika ciepła w obiekcie budowlanym/lokalu, ale sprawują się także jako swoista ozdoba pomieszczeń. Innowacyjne grzejniki odmienią każde wnętrze i nadadzą mu indywidualnego, wyjątkowego charakteru. Warto więc wybierać produkty, łączące dużą funkcjonalność z estetycznym wykończeniem.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór grzejników dekoracyjnych, zarówno poziomych, jak i pionowych. Jakie różnice występują pomiędzy nimi? Który rodzaj sprawdzi się najlepiej w aranżowanych pomieszczeniach? Kaloryfery dekoracyjne pionowe to doskonała propozycja do kompaktowych, niewielkich przestrzeni, w których każdy metr liczy się na wagę złota. Z uwagi na swoją budowę, grzejniki pionowe nie zajmują dużo miejsca na ścianie. W nowoczesnych wnętrzach, szczególnie łazienkach, coraz częściej uwzględnia się właśnie ten typ przekaźników ciepła.

Grzejniki dekoracyjne pionowe i poziome  Poznań

Grzejniki dekoracyjne poziome prezentują się nie mniej elegancko niż grzejniki pionowe. Ta klasyczna propozycja znajduje zastosowanie najczęściej w przestronnych Poznańskich pokojach. Kaloryfery poziome zazwyczaj montowane są pod parapetami, jednak nie jest to konieczność. Tak naprawdę miejsce instalacji grzejnika dekoracyjnego pionowego lub poziomowego zależy od Państwa indywidualnych preferencji, pomysłu na aranżację wnętrza i oczywiście możliwości technicznych wnętrz w Poznaniu.

Względy designerskie są oczywiście ważną, ale nie jedyną kwestią, na jaką warto zawrócić uwagę. Istotna jest także praktyczność. Kaloryfery dekoracyjne można zamontować tylko z uwzględnieniem dedykowanych im elementów instalacyjnych. Grzejnik dekoracyjny do łazienki czy pokoju musi wyróżniać się wysoką jakością wykonania, by upiększał każde wnętrze w Grzejniki dekoracyjne Poznańi prezentował schludnie mimo upływu lat. Mając to na uwadze, warto inwestować w przekaźniki ciepła tylko od renomowanych na rynku producentów.

Grzejniki dekoracyjne Poznań

Dostępne w naszym asortymencie grzejniki dekoracyjne poziome i pionowe do łazienek/pokoi wykonane z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na ich długotrwałe użytkowanie, a także szybkie i efektywne nagrzewanie pomieszczeń. Oferowane kaloryfery w Poznaniu to gwarancja oszczędności energii, łatwości czyszczenia i konserwacji, a także zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejników, by wybrać model najlepszy pod względem indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne grzejniki dekoracyjne, pochodzące od wiodących, uznanych, światowych firm:

  • Grzejniki Zehnder – zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów,
  • Grzejniki Instal-Projekt – prezentują interesujące wzornictwo oraz zapewniają znakomity stosunek ceny do jakości,
  • Grzejniki Purmo – oferują bardzo ciekawe wzornictwo w umiarkowanej cenie.

 

Oprócz w/w marek posiadamy w ofercie grzejniki dekoracyjne następujących producentów :

  • Mika Plus,
  • Terma Technologie,
  • Luxrad,
  • Jaga,
    oraz:
  • Vasco

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Zalety pieców gazowych Junkers

Piec gazowy Junkers to synonim optymalnych rozwiązań grzewczych, łatwa obsługa, trwałość i niezawodne działanie. Poszukując urządzenia, które nie zawiedzie naszych oczekiwań i będzie inwestycją na

Kominek elektryczny czy biokominek?

Umieszczenie w swoim domu kominka, który stworzyłby przytulną atmosferę w pomieszczeniu, to marzenie wielu osób. Niestety z różnych względów – użytkowych, technicznych czy budżetowych, nie

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT