Zbiorniki na wodę deszczową

Proponujemy Państwu różnorodne rozwiązania, pozwalające na wykorzystywanie procesów naturalnych do codziennie wykonywanych czynności – jak np. wykorzystywanie wynikającego ze złych warunków atmosferycznych deszczu do podlewania ogrodu. Stawiamy na korzystne i ekologiczne rozwiązania, które nie będą generowały żadnych kosztów! Wystarczy tylko jedna, opłacalna inwestycja na wiele lat, bowiem odpowiednio zaprojektowany oraz wykonany ze specjalnych elementów system gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej będzie bezproblemowo funkcjonował nawet przy długotrwałej eksploatacji.

Ze względu na odmienne przeznaczenie cieczy, zbiorniki na wodę deszczową podzielić można na dwa główne rodzaje:

Wykorzystywane w ogrodzie

W myśl tej zasady nagromadzone opady mogą być wykorzystane do podlewania zieleni w ogrodzie, zmywania tarasów lub podjazdów, czy garaży. Coraz popularniejsze jest łączenie tej metody z systemem nawadniania ogrodów.

Przeznaczone do domu

Deszczówka może służyć między innymi do zasilania spłuczek, pisuarów, a także pralek. Połączyć możemy ten system również z automatycznym nawadnianiem ogrodów oraz pracami zewnętrznymi. To rozwiązanie idealnie nadaje się do zastosowania w budynkach hotelowych, przemysłowych, czy biurach.

Zachęcamy do wykorzystania tych niezwykle optymalnych rozwiązań – jesteśmy pewni, że zdobędą one Państwa uznanie.