tel. 061/814-37-70

Zasada działania rekuperatora

Odzyskaj ciepło!
Rekuperatory standardowo wyposażone są w krzyżowy – przeciwprądowy wymiennik ciepła dzięki temu, urządzenia te mogą przekazywać świeżemu powietrzu energię cieplną zużytego powietrza. Przenoszenie tego ciepła następuje poprzez cienkie płytki stworzone z tworzywa sztucznego na zasadzie przeciwprądów. Stopień odzysku ciepła kształtuje się na poziomie ok. 90%, co prowadzi do oszczędności na poziomie ok 40% kosztów.

Wszystkie oferowane grzejniki dekoracyjne cechują się najwyższą jakością materiałów, starannym wykończeniem, jak i wyszukanym wzornictwem. Są to rozwiązania dla wszystkich ceniących doskonały standard wykonania i niezrównaną funkcjonalność urządzeń.

Posiadamy sporą ekspozycję grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, do obejrzenia której serdecznie zapraszamy. Szeroka gama wzorów, którą oferują nasze grzejniki łazienkowe, pozwala wybrać produkt w pełni odpowiedni do własnych gustów i preferencji. Będzie się on idealnie komponował z każdym wnętrzem.

Wszystkie grzejniki łazienkowe, proponowane przez firmę Grambet Poznań, posiadają Atesty Higieniczne, jak i gwarancję producenta. Dzięki temu nabywając je u nas, zyskujecie Państwo pewność, że kupujecie produkt sprawdzony, zapewniający długotrwałą, bezawaryjną pracę.

Jako dopełnienie oferty grzejników posiadamy spory wybór eleganckich zaworów i głowic termostatycznych które stanowić będą przysłowiową „kropkę nad i”.

Są to głowice i zawory firm : Schlosser, Comap oraz Giacomini.

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Zalety pieców gazowych Junkers

Piec gazowy Junkers to synonim optymalnych rozwiązań grzewczych, łatwa obsługa, trwałość i niezawodne działanie. Poszukując urządzenia, które nie zawiedzie naszych oczekiwań i będzie inwestycją na

Kominek elektryczny czy biokominek?

Umieszczenie w swoim domu kominka, który stworzyłby przytulną atmosferę w pomieszczeniu, to marzenie wielu osób. Niestety z różnych względów – użytkowych, technicznych czy budżetowych, nie

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT