tel. 061/814-37-70

Zasada działania rekuperatora

Odzyskaj ciepło!
Rekuperatory standardowo wyposażone są w krzyżowy – przeciwprądowy wymiennik ciepła dzięki temu, urządzenia te mogą przekazywać świeżemu powietrzu energię cieplną zużytego powietrza. Przenoszenie tego ciepła następuje poprzez cienkie płytki stworzone z tworzywa sztucznego na zasadzie przeciwprądów. Stopień odzysku ciepła kształtuje się na poziomie ok. 90%, co prowadzi do oszczędności na poziomie ok 40% kosztów.

Wszystkie oferowane grzejniki dekoracyjne cechują się najwyższą jakością materiałów, starannym wykończeniem, jak i wyszukanym wzornictwem. Są to rozwiązania dla wszystkich ceniących doskonały standard wykonania i niezrównaną funkcjonalność urządzeń.

Posiadamy sporą ekspozycję grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, do obejrzenia której serdecznie zapraszamy. Szeroka gama wzorów, którą oferują nasze grzejniki łazienkowe, pozwala wybrać produkt w pełni odpowiedni do własnych gustów i preferencji. Będzie się on idealnie komponował z każdym wnętrzem.

Wszystkie grzejniki łazienkowe, proponowane przez firmę Grambet Poznań, posiadają Atesty Higieniczne, jak i gwarancję producenta. Dzięki temu nabywając je u nas, zyskujecie Państwo pewność, że kupujecie produkt sprawdzony, zapewniający długotrwałą, bezawaryjną pracę.

Jako dopełnienie oferty grzejników posiadamy spory wybór eleganckich zaworów i głowic termostatycznych które stanowić będą przysłowiową „kropkę nad i”.

Są to głowice i zawory firm : Schlosser, Comap oraz Giacomini.

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Ile metrów ogrzeje kominek elektryczny?

Standardowo kominki elektryczne wykorzystywane są jedynie jako dekoracja imitująca naturalne płomienie ognia, które można zamontować w dowolnym miejscu z dostępem do gniazdka. Na rynku są

Czy kominek elektryczny zużywa dużo prądu?

Nowoczesne kominki elektryczne to doskonała alternatywa dla ich tradycyjnych, opalanych drewnem wersji. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości stworzenia warunków dla rozpalenia otwartego

Umywalka asymetryczna do małego wnętrza

Stylowe i funkcjonalne urządzanie i umeblowanie małych wnętrz to prawdziwe wyzwanie. Niewielkie pomieszczenia, takie jak łazienka czy kuchnia, powinny spełniać swoje funkcje, a ich użytkownik

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT