tel. 061/814-37-70

Inwestorzy, którzy zlecają wykonanie projektu domu jednorodzinnego lub przeprowadzają remont generalny w mieszkaniu, muszą zadbać o kilka kwestii, by ostatecznie funkcjonowanie w pomieszczeniach było komfortowe i przyjemne. Jednym z ważniejszych aspektów, na jaki należy zwrócić uwagę, jest komfort cieplny przestrzeni. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, podobnie jak urządzeń grzewczych, które mogą pomóc w osiągnięciu stanu zrównoważonego bilansu cieplnego. Coraz bardziej popularniejsze stają się piece gazowe kondensacyjne.

Innowacyjne piece gazowe kondensacyjne to bardziej ekonomiczna alternatywa do tradycyjnych urządzeń grzewczych. Piece gazowe kondensacyjne można podzielić na dwie grupy – jednofunkcyjne i dwufunkcyjne. Pierwszy rodzaj pieców gazowych kondensacyjnych służy do podgrzewania wody użytkowej. Piece gazowe kondensacyjne dwufunkcyjne z kolei oprócz podgrzewania wody, stanowią również podstawowy element centralnego ogrzewania, dostarczając wyprodukowane ciepło do wszystkich pomieszczeń w domu.

Piec gazowy kondensacyjny

Lista zalet pieców gazowych kondensacyjnych jest długa. Podstawowym aspektem, który często wpływa na zakupienie tego rodzaju urządzenia grzewczego, jest zarówno niska cena samego pieca gazowego kondensacyjnego dysfunkcyjnego i jednofuncyjnego, jak i koszt eksploatacji z uwagi na niewielkie ceny gazu w porównaniu do innych paliw stałych i ciekłych.

Piece gazowe kondensacyjne są kompaktowe i nie zajmują dużej ilości przestrzeni, dzięki czemu w prosty sposób można wygospodarować dla nich miejsce nawet w niewielkich mieszkaniach czy domach. Piece gazowe jedno- i dwufunkcyjne są bezpieczne w użytkowaniu. Co więcej, ten rodzaj urządzeń grzewczych jest wygodny w obsłudze i bardzo funkcjonalny. Dzięki temu o wiele łatwiej kontrolować wysokość temperatury wody czy powietrza i dostosowywać ją do osobistych preferencji.

Piec gazowy dwufunkcyjny

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele różnych, wysokiej jakości urządzeń grzewczych od renomowanych na rynku marek. Kiedy poszukują Państwo pieców gazowych kondensacyjnych dwufunkcyjnych lub równie polecanych kotłów gazowych Junkers, warto zapoznać się z katalogiem produktów, a następnie skontaktować z zespołem naszych specjalistów, by mogli odpowiedzieć na nurtujące pytania i przedstawić szczegółową specyfikację urządzeń. Gwarantujemy atrakcyjne ceny pieców gazowych kondensacyjnych oraz profesjonalne, indywidualne podejście do każdego kontrahenta.