tel. 061/814-37-70

Podczas budowy domu jednorodzinnego lub przeprowadzania w budynku remontu generalnego, przychodzi moment, w którym należy dokonać bardzo ważnej decyzji, dotyczącej sposobu ogrzewania pomieszczeń. Możliwości jest wiele, jednak pomimo upływu lat, wciąż jednym z najczęściej wybieranych urządzeń grzewczych pozostają piece gazowe. Specjalistą w produkcji kotłów gazowych od ponad 50 lat jest firma Beretta, ceniona w szerokim gronie fachowców oraz inwestorów.

Marce Beretta, wytwarzającej piece gazowe, towarzyszy innowacyjność i dbałość o najmniejsze detale. Za sprawą dążenia do doskonałości, kotły gazowe Beretta są znane i cenione na całym świecie, a jakość obsługi pozostaje na bardzo wysokim poziomie. Jakie zalety kotłów gazowych Beretta można wyróżnić? Marka Beretta znana jest przede wszystkim z nowoczesnych pieców gazowych kondensacyjnych, uznawanych na najbardziej oszczędne urządzenia grzewcze. Kotły Beretta wydobywają skroploną parę wodną, powstałą na skutek spalania gazu i odzyskują z niej ciepło, którym następnie zostają ogrzane pomieszczenia. Fakt ten sprawia, iż piece gazowe Beretta są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

Kotły gazowe Beretta

Piece gazowe Beretta dwufunkcyjne i jednofunkcyjne pozostają praktycznie niemal bezobsługowe. Użytkownicy kotłów gazowych Beretta zobligowani są jedynie do regulacji temperatury pomieszczeń według własnych potrzeb i preferencji. Dbanie o dostawy paliwa czy myślenie o zagospodarowaniu dodatkowego pomieszczenie na jego magazynowanie jest całkowicie zbędne.

Kotły gazowe marki Beretta przyczyniają się do znacznie mniejszej emisji spalin, ponieważ dostarczany do urządzeń gaz spala się prawie w całości. Dzięki temu do środowiska naturalnego nie przedostaje się zbyt wiele toksyn, czego nie można powiedzieć o tradycyjnym ogrzewaniu budynków. Niektóre piece gazowe Beretta dwufunkcyjne i jednofunkcyjne mają wbudowany moduł regulacji pogodowej, za sprawą którego kocioł samoczynnie dostosowuje pracę do zmieniających się warunków atmosferycznych. Kotły marki Beretta, produkowane w Polsce, wyróżniają także przystępne ceny.

Piec gazowy Beretta

Nasza firma może pochwalić się długoletnią współpracą z producentem kotłów gazowych Beretta, stąd w ofercie znajdą Państwo innowacyjne urządzenia grzewcze w doskonałych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnymi i funkcjonalnymi piecami gazowymi Beretta, a także do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać Państwu najlepsze urządzenia, odpowiadające na wszystkie potrzeby.