tel. 061/814-37-70

Piece gazowe Viessmann

W bogatej ofercie naszej firmy można znaleźć również solidne, cenione na świecie, niemieckie piece gazowe marki Viesmmann. Wśród użytkowników piece CO Viessmann cieszą się ogromnym zaufaniem ze względu na wieloletnią niezawodność i ogromną wydajność. Marka stara się wychodzić naprzeciw unijnym, surowym wymaganiom, tworząc coraz lepsze piece nowej generacji. Wszystkie najlepsze modele znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Co wyróżnia piece gazowe Viessmann?

Na tle konkurencyjnych marek piece gazowe Viessmann wyróżniają się wysoką jakością zastosowanych komponentów. Co więcej, piec gazowy kondensacyjny Viessmann nowej generacji jest oszczędniejszy niż kiedykolwiek przedtem, a wszystko za sprawą niecodziennych dodatków i udogodnień.

W nowych urządzeniach producent połączył to, co najlepsze – gwarantowaną wysoką jakość i trwałość z niezawodnymi, nowoczesnymi technologiami. Tak powstała najnowsza generacja pieców CO Viessmann. Dodatkowo producent zapewnia o dodatkowych oszczędnościach rzędu nawet 35%, jeśli istnieje możliwość podpięcia pod kolektory słoneczne.

Piece gazowe Viessmann potrafią zaskakiwać

Piece gazowe Viessmann są najlepszym dowodem na to, że nowoczesne technologie można z powodzeniem wdrożyć w zasadzie wszędzie. W przypadku marki Viessmann zostały zastosowane już na etapie sterowania urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej. Stworzona specjalnie z myślą o piecach gazowych Viessmann aplikacja ViCare działa we współpracy ze zintegrowanym Wi-Fi. Dzięki temu jeszcze szybciej i łatwiej można uzyskać komfortową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

Piece CO Viessmann – niezawodne i innowacyjne rozwiązania

Od lat niemieckie piece gazowe Viessmann cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nowa generacja, również pieców gazowych z wbudowanymi zasobnikami, została uzupełniona w nowy palnik MatriX Plus, wykonany z odporniejszej stali szlachetnej. Nowością jest też przystosowanie pieca do spalania gazu z domieszką wodoru – w ilości aż 20%.

Dlaczego nasze piece gazowe Viessmann?

Jako jedna z największych i najlepiej wyposażonych hurtowni z urządzeniami grzewczymi, oferujemy naszym Klientom jedynie sprawdzone i najlepsze dostępne na rynku niemieckie piece gazowe. Piece CO Viessmann to klasa sama w sobie, którą w naszej firmie można zamówić w atrakcyjnej cenie. W razie wątpliwości wyjaśniamy wszelkie kwestie techniczne. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru i dopasowania pieca gazowego kondensacyjnego Viessmann oraz jego parametrów.

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Jak dobrać moc instalacji fotowoltaicznej?

Wydajność, efektywność i pełne pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną gospodarstwa domowego wymaga prawidłowego obliczenia mocy planowanej instalacji. Obliczenia można wykonać samodzielnie, uwzględniając roczne zapotrzebowanie domu

Armaturę jakiej firmy wybrać?

Pod pojęciem armatury łazienkowej kryją się wszelkie urządzenia, za pomocą których możliwe jest korzystanie z bieżącej wody. Zaliczają się do nich baterie do umywalek oraz

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT