tel. 061/814-37-70

Dla wielu osób dom to miejsce niezwykle bezpieczne i komfortowe. Duży wpływ na to, jak ktoś czuje się we własnych czterech ścianach, ma wyposażenie wnętrz i aranżacja przestrzeni. Im design bardziej wpasowuje się w osobiste preferencje inwestora, tym lepiej. Projektując pomieszczenia, warto wybierać meble czy sprzęty, które nie tylko będą niezwykle funkcjonalne, ale również estetyczne. W ten kanon wpasowują się kominki wolnostojące – połączenie ponadczasowej elegancji z nowoczesnością.

Elektryczne kominki wolnostojące świetnie wpiszą się w industrialne, minimalistyczne wnętrza, ale także te klasyczne. Kominki elektryczne są alternatywą do tradycyjnych rozwiązań, gdy z różnych przyczyn kontrahent nie chce lub nie może pozwolić sobie na prawdziwe „palenisko”. Kominki wolnostojące tworzą doskonałą iluzję ognia, z tryskającymi iskrami oraz odgłosem trzaskającego w płomieniach drewna. Poza kwestią wizualną, elektryczne kominki 3D wolnostojące oczywiście oddają do pomieszczenia ciepło. Temperaturę kominków wolnostojących można regulować za pomocą dołączonego do zastawu pilota.

Kominki wolnostojące

Elektryczne kominki wolnostojące wzornictwem przypominają tradycyjne piecyki żeliwne, dlatego na pierwszy rzut oka nie widać pomiędzy nimi różnicy. Kominki elektryczne wolnostojące, jak sama nazwa wskazuje, są mobilne i nie wymagają stałego montażu przy ścianie. Dzięki temu można umiejscawiać je dokładnie tam, gdzie idealnie się wkomponowują. Zaaranżowanie kącika z kominkiem wolnostojącym, wygodnym fotelem i półką na książki staje się jeszcze łatwiejsze niż dotychczas.

Elektryczne kominki wolnostojące wykonane są z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o najmniejsze detale. Kominki elektryczne 3D wolnostojące to połączenie trwałego na zarysowania metalu, szklanych elementów oraz otwieranych drzwiczek, nadających kominkowi realizmu. Kominki elektryczne wolnostojące z obudową działają niezależnie od trybu grzania, co sprzyja tworzeniu przytulnej atmosfery nawet latem. Wolnostojące kominki elektryczne to rozwiązanie ekologiczne. Kominki elektryczne 3D nie emitują bowiem szkodliwych substancji do środowiska naturalnego, wpływając na jego znaczne pogorszenie, jak bywa to w przypadku tradycyjnych kominków.

Elektryczne kominki wolnostojące

Kominki wolnostojące, jakie dostępne są w naszej ofercie, są kompaktowe, dlatego idealnie wpasują się z każdy rodzaj wnętrza – dom jednorodzinny, mieszkanie, a nawet kawalerkę. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami kominków wolnostojących elektrycznych, by wybrać najbardziej odpowiadający model do swojego wnętrza. W sklepie znajdą Państwo starannie wyselekcjonowane kominki wolnostojące 3D elektryczne, pochodzące od renomowanych na rynku producentów. Długoletnia współpraca z markami sprawiła, iż możemy zaoferować naszym klientom jakościowe elektryczne kominki wolnostojące w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy w przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielą odpowiedzi i rozwieją wszelkie wątpliwości.