tel. 061/814-37-70

Będąc na etapie projektowania domu jednorodzinnego, czy planowania remontu generalnego w mieszkaniu, należy zadbać o wiele różnych kwestii – nie tylko wizualnych, ale także funkcjonalnych. Jednymi z ważniejszych aspektów są wszelkiego rodzaju instalacje – wodno-kanalizacyjne, elektryczne oraz centralnego ogrzewania. To właśnie C.O. odpowiada za komfort termiczny w pomieszczeniach, zatem wybranie jakościowych elementów instalacji jest niezwykle istotne. Piecyk gazowy Junkers to doskonały wybór, jeśli szukają Państwo sprawdzonych urządzeń, mogących pełnić funkcję źródła ciepła w instalacji C.O. i nie tylko.

Firma Junkers, produkująca piecyki gazowe, działa na rynku od ponad 125 lat, stale rozszerzając zakres swoich działań i wprowadzając coraz to nowsze rozwiązania. Od kilku dekad marka Junkers, oferująca piecyki gazowe, współpracuje z firmą Bosch. Oba przedsiębiorstwa wchodzą w skład grupy Bosch Thermotechnik GmbH, tym samym będąc jednymi z największych na świecie producentów urządzeń grzewczych. Nazwa kotłów gazowych Junkers pochodzi od nazwiska założyciela marki – Hugo Junkersa, który zajmował się konstruowaniem silników gazowych do maszyn elektrycznych, a następnie, po wynalezieniu przez siebie kalorymetra, rozwijał dobrze znaną w obecnych czasach technikę grzewczą.

Piecyk gazowy Junkers

Jednym z flagowych produktów firmy Junkers są wspomniane piecyki gazowe. Urządzenia grzewcze zyskały szerokie grono zwolenników. Wszystko za sprawą swojej wysokiej wydajności, funkcjonalności, przejrzystego i łatwego w obsłudze systemu, ergonomii, a dodatkowo estetycznej prezencji. Wszystkie powyższe cechy to tylko część powodów, dla których warto zapoznać się z ofertą kotłów gazowych Junkers, by wybrać model skrojony na miarę indywidualnych potrzeb.

Wybór rodzaju piecyka gazowego Junkers zależny jest od indywidualnych preferencji inwestorów oraz możliwości technicznych obiektu budowlanego. Na jakie parametry można zwrócić uwagę, będąc na etapie kupna piecyków gazowych Junkers? Przede wszystkim moc urządzenia, sposób regulacji, powierzchni, do jakiej jest przeznaczony, ilość używanego gazu oraz dodatkowe funkcje, jakie posiada.

Junkers gazowy – ceny

Zakres cenowy kotłów gazowych Junkers, podobnie jak w przypadku wyboru rodzajów i modeli, jest bardzo szeroki. Koszt urządzenia zależny jest od jego specyfikacji i parametrów. Dzięki temu, iż asortyment piecyków gazowych Junkers w naszym sklepie jest zróżnicowany, każdy klient znajdzie dla siebie odpowiednią propozycję. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą kotłów gazowych Junkers oraz kontaktu, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania.