tel. 061/814-37-70

Mieszkania położone w blokach wymagają szczególnie dokładnego przyjrzenia się możliwościom ogrzewania. Wśród wszystkich nowoczesnych opcji to właśnie piec gazowy Junkers jest jednym z najchętniej i najpowszechniej wybieranych źródeł ogrzewania. Zatem jaki Junkers do mieszkania w bloku będzie najodpowiedniejszy?

Wybór powinien być podyktowany przede wszystkim kwestiami praktycznymi, ilością domowników oraz indywidualnym zapotrzebowaniem. Wśród modeli dostępne są zarówno Junkersy gazowe jedno-, jak i dwufunkcyjne. Pierwsze z nich służą jedynie do ogrzewania pomieszczeń. Przy pomocy drugiej opcji nie tylko zagrzejesz w sezonie pokoje, ale także będziesz w stanie podgrzewać na bieżąco wodę użytkową.

W jaki sposób dopasować piec gazowy Junkers do mieszkania?

Wybrany piec gazowy Junkers powinien spełniać wszystkie oczekiwania użytkowników. Powinien być więc w pierwszej kolejności dopasowany pod względem funkcjonalności i wielkości mieszkania. W większych lokalach, gdzie istnieje możliwość zainstalowania bojlera na wodę użytkową oraz gdzie liczba mieszkańców jest niewielka, dobrze sprawdzi się jednofunkcyjny piec Junkers, przeznaczony jedynie do ogrzewania.

W przypadku mieszkań użytkowanych przez większą ilość domowników, funkcjonalniejszym rozwiązaniem będzie dwufunkcyjny piec gazowy Junkers. Jak sugeruje jego nazwa, urządzenie jest w stanie jednocześnie utrzymywać w pomieszczeniach stałą, zadaną temperaturę oraz na bieżąco podgrzewać wodę użytkową. To idealne rozwiązanie, jeśli korzysta z niej jednocześnie więcej, niż jedna osoba. W takich przypadkach woda podgrzewana jest przepływowo.

Pełną ofertę i dokładne porównanie parametrów oraz zalet poszczególnych modeli znajdziesz na naszej stronie: https://grambet.pl/piec-gazowy-junkers/.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Junkersa gazowego?

Niezależnie od wybranego rodzaju pieca gazowego Junkers, warto przyjrzeć się dokładniej poszczególnym modelom tej marki. Na tle konkurencji wyróżniają się trwałością oraz solidnością, a także niezawodnością pracy przy przeprowadzaniu regularnych przeglądów technicznych oraz prac serwisowych.

Junkersy gazowe wybierane są ze względu na kompaktowe rozmiary i możliwość umieszczenia ich w mieszkaniu o dowolnej kubaturze, a także opcję dopasowania ich idealnie do własnych potrzeb pod względem funkcjonalności. Gazowe piece to obecnie jedna z najoszczędniejszych metod ogrzewania, a do tego niezwykle ekologiczna, ponieważ podczas spalania gazu ilość emitowanych do środowiska substancji jest niewielka. Z tego względu jest to rozwiązanie rekomendowane także przez Unię Europejską. Z kolei oferowane obecnie przez niemiecką firmę modele pieców Junkers pozwalają na efektywniejsze wykorzystanie paliwa, a w efekcie – na redukcję kosztów eksploatacji.Decydując się na zakup pieca gazowego Junkers, zyskujesz także pewny, profesjonalny serwis.

Junkers gazowy – cena

Piece gazowe Junkers to nowoczesne, ekonomiczne, ekologiczne i wydajne urządzenia, które można dopasować idealnie do potrzeb konkretnego gospodarstwa domowego oraz jego użytkowników. Jest to dobra inwestycja również pod względem zakupu – Junkers gazowy cenowo wychodzi bardzo korzystnie w porównaniu do swojej konkurencji i modeli o podobnej klasie.

Junkers, dzięki bogatemu doświadczeniu, stabilnej pozycji na rynku oraz szerokiej ofercie i współpracy z najlepszymi, renomowanymi markami, może zaoferować doskonałej klasy sprzęt w atrakcyjnych cenach. Dopasowując do swoich potrzeb Junkers gazowy, cena będzie ulegać zmianie w zależności od wybranego modelu urządzenia.