Armatura i ceramika łazienkowa, baterie DEANTE, KLUDI ZENTA

Sklep Grambet w Poznaniu zachęca do zapoznania się ze swoją ofertą.

Marka Kludi Armaturen to niemiecki producent, którego specjalnością są eleganckie baterie oraz profesjonalna armatura łazienkowa i kuchenna. Produkty tej firmy słyną z wysokiej jakości, a także nowoczesnych rozwiązań pozwalających oszczędzać wodę. Kludi Armaturen to efektowny design zgodny ze światowymi trendami.

Szczególnie warte polecenia produkty marki Kludi to kolekcje TERCIO, LOGO i zachwycające baterie Kludi ZENTA. Ich największy atut to doskonały stosunek ceny do jakości.

Wartą uwagi jest również seria ESPRIT, w której znajdują się meble, baterie oraz wyjątkowa ceramika łazienkowa, która charakteryzuje się niepowtarzalnym wzornictwem.

Marka DEANTE® stała się dziś synonimem najwyższej jakości. Wyposażenie łazienki, czy kuchni przy użyciu produktów sygnowanych tym logo, to dziś jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wysoką klasę poszczególnych artykułów potwierdza Certyfikat ISO 9001:2000, a udzielane wieloletnie gwarancje, możliwe dzięki wykorzystaniu niezawodnych podzespołów, stanowią jeden z najważniejszych dowodów na to, że baterie DEANTE® oraz pozostałe produkty są doskonałym wyborem.

Wyjątkową popularnością wśród naszych klientów cieszy się między innymi armatura łazienkowa JAGUAR.

DEANTE to także producent baterii oraz ceramiki łazienkowej o nazwie DELFIN. Szczególnie podkreślamy doskonały stosunek ceny do jakości, co jest jednym z najważniejszych atutów dla naszych Klientów.

Sklep Grambet poleca również krajowe marki. Wiodącym polskim producentem mebli oraz armatury jest firma Sanitec Koło. Z jej oferty polecamy przede wszystkim serie NOVA i IDOL, jak również ekskluzywną ceramikę – EGO, czy QUATRO. Produkty te z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Lecico to uznany na całym świecie, czołowy producent armatury łazienkowej. Oferta tej marki to rozbudowana gama nowoczesnych rozwiązań do łazienki, w tym między innymi eleganckie, ceramiczne brodziki. Produkty spod znaku Lecico można dziś znaleźć na wszystkich kontynentach świata, natomiast największą popularność i uznanie zdobyły we Francji oraz Wielkiej Brytanii.

W ofercie Lecico wyróżnia się przede wszystkim ceramika łazienkowa LAGUNA, a także seria NEW ECO. Są to produkty charakteryzujące się rozsądną ceną, a ponad wszystko wyjątkową klasą i jakością. Polecamy również meble łazienkowe ECO – stylowe, a przy tym atrakcyjne cenowo. Serdecznie zapraszamy do sklepu Grambet: Skórzewo, ul. Poznańska 78.

Powered by Froala Editor