tel. 061/814-37-70

Kotły

Na naszą ofertę składa się również szereg najlepszych i najpopularniejszych urządzeń grzewczych, stosowanych powszechnie w domach – kotłów centralnego ogrzewania, w tym między innymi kotłów CO gazowych. Wśród proponowanych produktów można znaleźć większość rodzajów pieców centralnego ogrzewania, a więc piece na paliwa stałe oraz ciekłe, a także piece gazowe.

Posiadamy w swojej oferciekotły stałopalne marek:

  • Elektromet oraz 
  • Kelleroraz 

kotły gazowe marek: 

  • Junkers Bosch 
  • Beretta 
  • Viessmann 
  • Vaillant 
  • Termet 
  • Ferroli

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Kotły centralnego ogrzewania – zalety

Obecnie to właśnie kotły centralnego ogrzewania wypierają tradycyjne piece ze względu na swoją innowacyjność oraz komfort użytkowania. Zasada działania kotłów CO na gaz jest nieco inna, niż starej generacji pieców. Zadaniem kotłów CO gazowych jest ogrzewanie nośników ciepła, dzięki czemu rozchodzi się ono równomiernie we wszystkich pomieszczeniach. Co więcej, posiadanie kotła pozwala na indywidualne ustawienie temperatur w konkretnych pomieszczeniach, zgodnie z naszymi potrzebami. To oznacza, że w konkretnych pokojach może panować inna, wyższa lub niższa, temperatura.

Z tego względu kotły centralnego ogrzewania uważane są za znacznie ekonomiczniejsze od tradycyjnych pieców. Same kotły CO gazowe są dodatkowo łatwe do rozbudowania, wygodne w obsłudze, intuicyjne oraz niebrudzące. Dlatego też chętnie stosuje się je w niewielkich domach jednorodzinnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo jedynie najlepszej klasy, wydajne, ekonomiczne oraz ekologiczne kotły centralnego ogrzewania, które staną się najważniejszym elementem składowym wydajnego systemu grzewczego w nowoczesnym budownictwie.

Piece CO w Wielkopolsce

Nasza oferta pieców CO w Wielkopolsce jest jedną z najbogatszych. W ramach współpracy proponujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo w celu dobrania urządzeń odpowiednio do zapotrzebowania energetycznego budynku i indywidualnych oczekiwań.

Wśród często wybieranych pieców centralnego ogrzewania z pewnością należy wymienić piece na pellet – ekologiczne, wyposażone zwykle w zautomatyzowany system podawania opału. Polecamy szczególnie nowoczesne kotły na pellet, dostępne w naszej hurtowni w przystępnych cenach.

Popularnym rodzajem pieca centralnego ogrzewania jest też piec na ekogroszek, wygodny w użytkowaniu i również proekologiczny ze względu na produkcję niewielkiej ilości popiołu oraz siarki. Proponujemy ponadto piece węglowe, pochodzące jedynie od sprawdzonych producentów. To piece centralnego ogrzewania zapewniające stałą temperaturę paleniska przez dłuższy czas, niż w wymienionych wyżej rodzajach. Spora ich część posiada system kontroli spalania, co znacznie ułatwia ich użytkowanie.

NASI PARTNERZY

NA BLOGU

Umywalka asymetryczna do małego wnętrza

Stylowe i funkcjonalne urządzanie i umeblowanie małych wnętrz to prawdziwe wyzwanie. Niewielkie pomieszczenia, takie jak łazienka czy kuchnia, powinny spełniać swoje funkcje, a ich użytkownik

Zalety pieców gazowych Ferroli

Planując budowę lub remont domu, należy gruntownie przemyśleć wiele aspektów, mających wpływ na późniejszy komfort użytkowania i koszty eksploatacji. Należy tu wymienić chociażby sposób ogrzewania

Zalety pieców gazowych Junkers

Piec gazowy Junkers to synonim optymalnych rozwiązań grzewczych, łatwa obsługa, trwałość i niezawodne działanie. Poszukując urządzenia, które nie zawiedzie naszych oczekiwań i będzie inwestycją na

Potrzebujesz pomocy przy doborze produktu?

Firma Grambet została założona w 1989 przez Mirosława Gucię. Od 1991 roku zajmuje się hurtową sprzedażą urządzeń grzewczych, instalacji c.o. i c.w.u., oraz ceramiki łazienkowej. 

GRAMBET GRUPA SBS Sp.K. M. I M. GUCIA

HURTOWNIA

KONSULTANT